Rozegrano 14 konkurencji w kategorii Kata (prezentacja techniki). Zawody sędziowało 7 licencjonowanych sędziów WSKA/ESKA PZK pod kierunkiem Sędziego Światowego Jarosława Prządki. Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, profesjonalizm w pracy sędziów pozwolił na sprawne przeprowadzenie zawodów. Efekty poszczególnych walk obserwowała zgromadzona widownia, a wśród nich rodzice i najbliżsi zawodników biorących udział w turnieju. Klasyfikacja medalowa pozwoliła wyłonić najlepsze klubu turnieju: - „SHOBU-KAN" Stargard Szcz -16 medali
- „Samuraj" Szczecin - 14 medali
- Ludowy Iński Klub Sportów Walki „TAIKIOKU" - 8 medali
- UKS Kamikaze Gryfino - 5 medale
- AKK „Shogun" Szczecin - 2 medale
Klasyfikacja poszczególnych konkurencji IX Stargardzkiego Turnieju Karate SHOTOKAN Dzieci i Młodzieży przedstawia się następująco:
KATA IND. CHŁOPCÓW 7 lat i młodsi
1. Teliczan Filip - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
2. Sosnowski Wiktor - „Samuraj" Szczecin
3. Kiełczewski Alex - UKS Kamikaze Gryfino
KATA IND. CHŁOPCÓW 8 lat
1. Malinowski Kacper - UKS Kamikaze Gryfino
2. Demeniuk Piotr - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
3. Woźniak Michał - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
4. Słoma Rafał - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
KATA IND. CHŁOPCÓW 9 lat
1. Kulikowski Paweł - „Samuraj" Szczecin
2. Wolny Mateusz - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
KATA IND. CHŁOPCÓW 10 lat
1. Zacharek Maksymilian - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
2. Dudek Dominik - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
3. Kustosz Miłosz - „Samuraj" Szczecin
4. Kusz Joachim - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
KATA IND. CHŁOPCÓW 11 lat
1. Momot Marcin - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
2. Śmieciński Patryk - „Samuraj" Szczecin
3. Paciejewski Kacper - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
4. Markiewicz Eryk - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
KATA IND. CHŁOPCÓW 12- 13 lat Gr I
1. Wyszomirski Wiktor - „Samuraj" Szczecin
2. Stempiński Jerzy - UKS Kamikaze Gryfino
3. Potoczny Michał - „Samuraj" Szczecin
4. Wojciechowski Szymon - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
KATA IND. CHŁOPCÓW 12- 13 lat Gr II
1. Kaproń Emil - AKK „Shogun" Szczecin
2. Kaproń Szymon - AKK „Shogun" Szczecin
3. Tarnowski Dawid - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
KATA IND. DZIEWCZĄT 7 lat i młodsze
1. Zacharek Maria - „SHOBU-KAN" Stargard Szcz.
2. Kusz Aleksandra - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
3.Musiałowska Urszula - „SHOBU-KAN" Stargard Szcz.
KATA IND. DZIEWCZĄT 8 lat
1. Żmińczuk Marta - „Samuraj" Szczecin
2. Czubala Emilia - „SHOBU-KAN" SSK Stargard"
3. Momot Emilia - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
KATA IND. DZIEWCZĄT 9 lat
1.Mojsak Julia - UKS Kamikaze Gryfino
2. Koniecka Barbara - „SHOBU-KAN" SSK Stargard
3. Kiełczewska Nadia - UKS Kamikaze Gryfino
4. Kipisz Maja - „SHOBU-KAN" Stargard Szcz.
KATA IND. Dziewcząt 11 lat
1. Olga Żmińczuk - „Samuraj" Szczecin
2. Ksiądz Inga - „Samuraj" Szczecin
3. Dybowska Marta - UKS Kamikaze Gryfino
4. Kalinowska Monika - LIKSW „TAIKIOKU" Ińsko
KATA IND. DZIEWCZĄT 12-13 lat
1. Klasińska Patrycja - Samuraj Szczecin
2. Sachar Julia - „Samuraj" Szczecin
3. Jaśkowiak Alicja - „Samuraj" Szczecin
4. Zwiech Dominika - „Samuraj" Szczecin
KATA Drużynowe Dziewcząt 9 - 13 lat
1."Samuraj" Szczecin 2
2. „Samuraj" Szczecin 1
3. „SHOBU-KAN" Stargard Szcz.
KATA Drużynowe Chłopców 9 -13lat
1. Szczecin 3
2. „SHOBU-KAN" 3 Stargard
3. „SHOBU-KAN" 2 Stargard